PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216910}
6,2 11 206
ocen
6,2 10 1 11206
6,0 20
ocen krytyków
Inland Empire
powrót do forum filmu Inland Empire

David nisko upadł 

użytkownik usunięty

Nie ma to jak film bez scenariusza. Przynajmniej można się pośmiać z ambitnych widzów na forum.

Brawo Mr. Chrysler. Zgadzam się, można do woli ;]

Lepiej napisać scenariusz o tym jaka to bozia miłosierna, nie ?

ocenił(a) film na 10
claudiamaria

uchowaj Boże od filmów o Bozi . Ileż można ...

ocenił(a) film na 2

Dokładnie!

ocenił(a) film na 10

David czy Ty tym komentarzem

ocenił(a) film na 7

po prostu przedawkował tym razem :)

ocenił(a) film na 7
xavi1991

Problemem dzisiejszych czasów jest to, że każdy uważa się za uprawnionego do wydawania dowolnych sądów o czymkolwiek. Nie chodzi tu o naturalne prawo każdego do własnej oceny - chodzi o autorytatywne stwierdzenia w rodzaju "nie ma to jak film bez scenariusza. Przynajmniej można pośmiać się z ludzi na forum". Mnie się chce śmiać z ludzi, którzy nie znając łaciny czytają sonety Petrarki w oryginale a potem piszą w necie swoje autorytatywne opinie na ten temat.

Franco_fan

Takie jest prawo kosumenta.

Franco_fan

Tylko że ten film praktycznie nie miał scenariusza. Lynch kupił kamerkę i zaczął kręcić randomowe sceny bez ładu i składu.

ocenił(a) film na 7
kashmir23

mhm,, Chopin siadając do fortepianu też często niec miał nutr i grał randomowe dźwięki. Potem mu impromptus wychodziły. Film wcale nie musi mieć scenariusza wcześniej przez mogołó zHolllywood zaaprobowanego .Akurat Inland Empire jest dla mnie zbyt hermetyczny i nie wszystko w ni mumiem połapać. Ale już Mulholland Drive jest jasny i oczywisty, a mnóstwo profanów z podobnym wigorem oskarża ten film o "randomowe sceny bez ładu i składu". Nie wykluczam

Franco_fan

Ja pisałem o IE, a nie o MD. MD to piękny film, a IE nie ma sensu. Po prostu; nie ma sensu się czegokolwiek w tym filmie doszukiwac.

kashmir23

Można się nie doszukiwać i po prostu oglądać tak jak obraz lub tak jak po prostu można czytać książkę. Sztuka nie musi skrobać jakiegoś trzeciego dna żeby nią była.

PriF

Jeżeli chodzi o film, to ja jednak wolałbym jakiś ład. Kwestia gustu chyba :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones